Yedek Parça ve Aksesuar

Yedek Parça ve Aksesuar

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak gibi beyaz eşya yedek parça ve aksesuarları; doğalgaz sobası, şofben, halı yıkama makinesi, elektrikli küçük ev aletleri, kombi, su sebili ve termosifon yedek parça ve aksesuarı için Gürkan Soğutma & Isıtma size bir telefon kadar yakın.

Genel olarak yedek parça ve aksesuar hizmeti verdiğimiz markalardan bazıları şöyle:

Arçelik, Aeg, Altus, Ariston, Awox, Baymak, Beko, Bosch, Demirdöküm, Fantom, Philips, Premier, Profilo, Regal, Rowenta, Seikon, Siemens, Skyworld, Vestel, Vinola…

Bursa ilinde hizmet vermemize rağmen ihtiyacınız olan bir yedek parça ve aksesuarlar için Türkiye’nin neresinde olursanız olun telefon ile iletişime geçebilir, bilgi alabilirsiniz.

Şofben Servisi

Şofben Servisi

Şofben, şebeke suyuna bağlı; elektrik, doğalgaz ve LPG ile çalışarak sıcak suyu kısa sürede musluklara göndermekte olan cihazdır.

Doğalgazlı şofbenler hermetik ve bacalı olarak iki ayrı gruba ayrılmaktadır.

Hermetik Şofben; Hermetik tip şofbenler günümüzde doğalgaz, elektrik ve LPG ile çalışmaktadır. Ortam havasını kullanmaksızın temiz havayı dışarıdan alırlar. Atık gazı da hava akım borusu ile dışarı gönderirler. Ortamda menfez mutlaka bulunmalıdır. Şofben çeşitleri arasında her zaman tercihlerde ilk sırada gelir. Emniyet sistemleri gereği kullanıcısına daha az sorun yaşattırır.

Bacalı Şofben; Bacalı şofbenler isminden de anlaşılacağı üzere baca yardımı ile çalışan sıcak su cihazlarıdır. Çalışma yapabilmesi açısından ortamda hava bulunması gerekmektedir. Genel montaj yeri banyolardır. Banyo küçük olduğunda ya da ortam havasını kullanacak durumunda olmadığında proje gereği uygun görülen bir yere monte edilebilir. Atık gazı baca ile dışarı göndermektedir. Bu sebeple de atık gazın sağlıklı bir şekilde gönderilmesi amacı ile mutlaka baca çekişinin kuvvetli olması gerekmektedir. Aksi durumda atık gaz dışarı gönderilemez, kullanıcı sorunlar yaşayabilir. Baca çelik olmalıdır. Duş sırasında mutlaka ortam içinde cam açık olmalıdır. Menfez bulundurma şartı da bulunmaktadır. Bakımları ve baca kontrolleri sıkça yapılmalıdır.

Günümüzde şofbenlerin yaygınlaşmasıyla beraber bu ürünlerin arıza ve bakım ihtiyaçları da artmaktadır. Bununla beraber güvenilir, müşteri memnuniyetini ön planda tutan uzman servislere de ihtiyaç oluşmaktadır.

Bursa’da güvenilir ve profesyonel şofben servisi, aramaktan yorulmuş olabilirsiniz. Şofbeniniz mi arızalandı? Gürkan Soğutma & Beyaz Eşya Servisi olarak markası ve modeli ne olursa olsun şofbeninizin her türlü tamir, bakım ve onarımını gerçekleştirmekteyiz. Uzman ekibimizle hızlı ve yerinde (veya atölyede) servis hizmeti sunmanın yanı sıra, parça değişimlerinde orijinal parça kullanarak 1 yıl garanti vermekteyiz. Servis numaralarımızı arayarak ya da sitemizden “Servis Talebi” formunu doldurarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

 

Su Sebili Servisi

Su Sebili Servisi

Su pınarı olarak da bilinen su sebilleri yaz ve kış aylarında kullanıcılara soğuk ve sıcak su imkanı sağlamaktadır. Ev ve iş yerlerinde rahat kullanım sunan su sebilleri, günlük su ihtiyacını karşılamada, çay veya kahve yapmada kullanılan cihazlardır. Farklı modeller daha farklı özellikler sunarken, satın alınacak cihaz kullanıcının ihtiyacına ve bütçesine göre belirlenir.

Günümüzde su sebillerinin yaygınlaşmasıyla beraber bu ürünlerin arıza ve bakım ihtiyaçları da artmaktadır. Bununla beraber güvenilir, müşteri memnuniyetini ön planda tutan uzman servislere de ihtiyaç oluşmaktadır.

Bursa’da güvenilir ve profesyonel su sebili servisi, aramaktan yorulmuş olabilirsiniz. Su sebiliniz mi arızalandı? Gürkan Soğutma & Beyaz Eşya Servisi olarak markası ve modeli ne olursa olsun su sebilinizin her türlü tamir, bakım ve onarımını gerçekleştirmekteyiz. Uzman ekibimizle hızlı ve yerinde (veya atölyede) servis hizmeti sunmanın yanı sıra, parça değişimlerinde orijinal parça kullanarak 1 yıl garanti vermekteyiz. Servis numaralarımızı arayarak ya da sitemizden “Servis Talebi” formunu doldurarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

 

İkinci El Beyaz Eşya

İkinci El Beyaz Eşya

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, elektrikli süpürge ve küçük ev aletleri gibi 2. el eşya satışımız mevcuttur. Dilerseniz kullanmadığınız 2. el beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin alımını da yapabiliriz. Detaylı bilgi için servis numaralarımızdan iletişime geçiniz.

 

Küçük Ev Aletleri Servisi

Küçük Ev Aletleri Servisi

Ütü, Kettle (Su Isıtıcısı), Mikser, Blender, Tost Makinesi, Ekmek Kızartma Makinesi, Saç Kurutma Makinesi, Mutfak Robotu, Fritöz vs. hayatımızı kolaylaştıran aletlerdir.

Günümüzde küçük ev aletlerinin yaygınlaşmasıyla beraber bu ürünlerin arıza ve bakım ihtiyaçları da artmaktadır. Bununla beraber güvenilir, müşteri memnuniyetini ön planda tutan uzman servislere de ihtiyaç oluşmaktadır.

Bursa’da güvenilir ve profesyonel beyaz eşya servisi, aramaktan yorulmuş olabilirsiniz. Cihazınız mı arızalandı? Gürkan Soğutma & Beyaz Eşya Servisi olarak markası ve modeli ne olursa olsun küçük ev aletlerinin her türlü tamir, bakım ve onarımını gerçekleştirmekteyiz. Uzman ekibimizle hızlı ve yerinde (veya atölyede) servis hizmeti sunmanın yanı sıra, parça değişimlerinde orijinal parça kullanarak 1 yıl garanti vermekteyiz. Servis numaralarımızı arayarak ya da sitemizden “Servis Talebi” formunu doldurarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Not: Küçük ev aletleri için şu anda sadece iş yerimizde hizmet vermekteyiz.

 

Elektrikli Süpürge Servisi

Elektrikli Süpürge Servisi

Elektrikli süpürge, ortamdaki katı ve sıvı maddeleri emip uzaklaştırmaya yarayan bir ev aletidir. Toz çeken ilk süpürge 1906 yılında Robert Bimm tarafından Birum adıyla Fransa’da yapıldı. Bu, pompayla işleyen bir el süpürgesiydi. Tozun toplandığı kısım kova, toz torbası, boru, vb. biçiminde olabiliyordu. Çok geçmeden yerini elektrik motoru ve fandan oluşan bugünkü elektrikli süpürgelere bıraktı.

Süpürgeler üç tipe ayrılmaktadır: sırt biçimli aletler için düşey hazneli, kayaklı ve tekerlekli modeller için yatak silindirli, özellikle yere çivilenmiş halılar için kullanılan emer-döğer torbalı süpürgeler. Ayrıca toz torbalı veya mahfazlı, küçük, özellikle otomobillerin iç kısmı için çok kullanışlı tipler, bundan başka halısız evler için çok pratik, çeşitli biçimlerde emersüpürgeler de vardır.

Günümüzde elektrikli süpürgelerin yaygınlaşmasıyla beraber bu ürünlerin arıza ve bakım ihtiyaçları da artmaktadır. Bununla beraber güvenilir, müşteri memnuniyetini ön planda tutan uzman servislere de ihtiyaç oluşmaktadır.

Bursa’da güvenilir ve profesyonel beyaz eşya servisi, aramaktan yorulmuş olabilirsiniz. Elektrikli süpürgeniz mi arızalandı? Gürkan Soğutma & Beyaz Eşya Servisi olarak markası ve modeli ne olursa olsun elektrikli süpürgenizin her türlü tamir, bakım ve onarımını gerçekleştirmekteyiz. Uzman ekibimizle hızlı ve yerinde (veya atölyede) servis hizmeti sunmanın yanı sıra, parça değişimlerinde orijinal parça kullanarak 1 yıl garanti vermekteyiz. Servis numaralarımızı arayarak ya da sitemizden “Servis Talebi” formunu doldurarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Not: Elektrikli süpürgeler için şu anda sadece işyerimizde hizmet vermekteyiz.

 

Kombi Servisi

Kombi Servisi

Teknolojinin ilerlemesi ile beraber kombi ilk olarak Johann Vaillant tarafından icat edilmiştir. Bireysel ısıtma ve sıcak kullanım suyu temini için dizayn edilmiş, duvara asılan kombine cihazlardır. Kombi, şofbenlerde olduğu gibi borulardan gelen suyun ısıtılması ilkesi üzerine çalışır. Kombi cihazları ısıtma ve sıcak su sağlama amacına yönelik kullanılabilir. Sıcak su kullanımının öncelikli olduğu kombilerde sıcak su musluğunun açılmasıyla cihazdan anında sıcak su temin edilir. Kalorifer ve kullanma sıcak suyunu anında sağlayan kombiler yapı itibariyle şofbene benzer, ölçüleri de şofbene yakındır. Duvara monte edildikleri için fazla yer kaplamazlar. Kombi cihazları genellikle iki farklı ısıl kapasitededir. En çok kullanılan cihazlar 7500-20.000 kcal/sa kapasiteleri arasındadır. Diğerleri ise 10.000-30.000 kcal/sa arasında kapasite ayarı yapılabilen cihazlardır. Kombilerle yalıtımı iyi yapılmış bir yerleşim yerinde 300-350 m³’lük bir alan ısıtmak mümkündür.

Günümüzde kombilerin yaygınlaşmasıyla beraber bu ürünlerin arıza ve bakım ihtiyaçları da artmaktadır. Bununla beraber güvenilir, müşteri memnuniyetini ön planda tutan uzman servislere de ihtiyaç oluşmaktadır.

Bursa’da güvenilir ve profesyonel beyaz eşya servisi, aramaktan yorulmuş olabilirsiniz. Kombiniz mi arızalandı? Gürkan Soğutma & Beyaz Eşya Servisi olarak markası ve modeli ne olursa olsun kombinizin her türlü tamir, bakım ve onarımını gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca kombi temizliği de yapmaktayız. Uzman ekibimizle hızlı ve yerinde (veya atölyede) servis hizmeti sunmanın yanı sıra, parça değişimlerinde orijinal parça kullanarak 1 yıl garanti vermekteyiz. Servis numaralarımızı arayarak ya da sitemizden “Servis Talebi” formunu doldurarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

 

Petek Temizliği Servisi

Petek Temizliği Servisi

Kullanım senesine bağlı olarak kullanılan suyun niteliklerine, sıcaklığı ve oksijene bağlı olarak, kapalı devre ısıtma sistemleri içerisinde kireç, kışır, tortu , balçık ve çamurlaşma olur, özellikle çamurlaşma yerden ısıtma sistemlerinde daha sık olarak görülür. Ortaya çıkan bu maddeler, ısıtma sistemlerinde, ısınma sorunlarına, iyi ısınamama ve pahalı ısınma sorunlarına neden olurlar. Oluşumların ısıtma sisteminde meydana getirdiği olumsuzluklar; – Isı sirkülasyonunun tam olarak yapamamasından kaynaklanan ısı sorunları meydana gelmektedir.

Peteklerde ısının her yere aynı verimle dağılamaması, özellikle peteklerin alt kısmında oluşan tortular nedeni ile alt tarafların ısınmaması ve bazı radyatörlerin hiç ısınmaması gibi sorunlar gözlemlenmiştir .
Yerden ısıtma sistemlerinde çamurlaşma ve tortulaşma nedeni ile, tıkalı boruların geçtiği alanlarda ısınmama sorunları.
Tesisat ve peteklerde oluşan kirliliğin kombiye taşınması sonucunda, pompa ve eşanjör sorunlarının yaşanması .
Kireç ve tıkanma nedeni ile eşanjörün istenilen sıcak suyu üretememesi.
Kir ve tortu nedeni ile, kombinin 2-3 dakika zarfında yüksek dereceye ulaşıp kendini kapatması sonucu sirkülasyonun yapılamaması.
Sistemin çürümesi, yerden ısıtma borularında çatlakların oluşması.

Sonuç: Büyük enerji maliyetleri, tamir masrafları ve ısınma sorunları.

Petek temizliği, kalorifer petekleri kullanılmaya başlandıktan belirli bir zaman sonra peteklere yapılması gereken bir bakımdır. Bu bakım ile, peteklerde biriken tortu, kum, kireç ve çamurları temizlenir ve sıcak suyun petek içinde rahat dolaşımı sağlanır. Böylece ısınmayan peteğiniz kalmaz, hem daha iyi ısınma sağlayarak, ısı kaybı yaşamaz, hem de yüksek fatura ödemekten kurtulursunuz.

Günümüzde petek temizliği yaptığını iddia eden bir çok firma olmasına rağmen güvenilir, müşteri memnuniyetini ön planda tutan uzman servisler pek azdır.

Bursa’da güvenilir ve profesyonel petek temizliği servisi aramaktan yorulmuş olabilirsiniz. Petek temizliği mi yaptırmak istiyorsunuz? Gürkan Soğutma & Beyaz Eşya Servisi olarak peteklerinizi sökmeden özel kimyasal sıvı ile temizliyor, koruyucu katkı sıvı ile de korunmasını sağlıyoruz. Servis numaralarımızı arayarak ya da sitemizden “Servis Talebi” formunu doldurarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

 

Doğalgaz Sobası Servisi

Doğalgaz Sobası Servisi

Doğalgazın yaygınlaşmasına paralel olarak doğalgazlı sobaların kullanımı da artmıştır. Doğalgazlı sobalar baca yapılarına göre bacalı ve hermetik tip olmak üzere ikiye ayrılırlar. Hermetik tip cihazlar gazın yanması için gereken oksijeni dış ortamdan sağlayıp egzoz gazını yine dış ortama atan cihazlardır. Bacalı tip cihazlar ise yanma havasını (oksijeni) iç ortamdan alan cihazlardır.

Günümüzde doğalgaz sobalarının yaygınlaşmasıyla beraber bu ürünlerin arıza ve bakım ihtiyaçları da artmaktadır. Bununla beraber güvenilir, müşteri memnuniyetini ön planda tutan uzman servislere de ihtiyaç oluşmaktadır.

Bursa’da güvenilir ve profesyonel beyaz eşya servisi, aramaktan yorulmuş olabilirsiniz. Doğalgaz sobanız mı arızalandı? Gürkan Soğutma & Beyaz Eşya Servisi olarak markası ve modeli ne olursa olsun doğalgaz sobanızın her türlü tamir, bakım ve onarımını gerçekleştirmekteyiz. Uzman ekibimizle hızlı ve yerinde (veya atölyede) servis hizmeti sunmanın yanı sıra, parça değişimlerinde orijinal parça kullanarak 1 yıl garanti vermekteyiz. Servis numaralarımızı arayarak ya da sitemizden “Servis Talebi” formunu doldurarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

 

Ocak Servisi

Ocak Servisi

Set üstü, ankastreler, elektrikli ya da gazlı ocaklar, küçük, büyük, her mutfağın olmazsa olmazıdır. Pek çok marka, tek gözlüden altı ya da yedi göze kadar ulaşan, çeşitli ham maddelerden üretilen ve teknolojik özellikleri barındıran ocak modelleri sunar. Ocaklar, ilk olarak çalışma opsiyonlarına göre farklılık gösterir. Tek ya da iki gözlü, elektrikle çalışabilen bu ürünler, küçük ve basit işlemler için yeterli olur. Klasik mutfaklar için ise, tüp ya da doğalgaz ile çalışan, ortalama dört göze sahip modeller idealdir. Bu tür ürünler aynı zamanda elektrikle çalışan ek bir bölme de içerebilir. Çalışma prensibi dışında, birbirinden farklı tasarım seçenekleri de bulunabilir. Bunun dışında, döküm ve cam seramik ocaklar da seçenekler arasındadır. İndüksiyon gözler, dijital gösterge panelleri ve modern tasarımlı tuşlar gibi özellikler, farklı modellerde bulunabilir. Her mutfağın olmazsa olmazı ocağınız, göze hitap eden tasarımı ve teknolojiden yararlanan gelişmiş yapısı ile mutfağınızın dekorasyonuna farklı bir boyut katabilir.

Günümüzde ocakların yaygınlaşmasıyla beraber bu ürünlerin arıza ve bakım ihtiyaçları da artmaktadır. Bununla beraber güvenilir, müşteri memnuniyetini ön planda tutan uzman servislere de ihtiyaç oluşmaktadır.

Bursa’da güvenilir ve profesyonel beyaz eşya servisi, aramaktan yorulmuş olabilirsiniz. Ocağınız mı arızalandı? Gürkan Soğutma & Beyaz Eşya Servisi olarak markası ve modeli ne olursa olsun ocağınızın her türlü tamir, bakım ve onarımını gerçekleştirmekteyiz. Uzman ekibimizle hızlı ve yerinde (veya atölyede) servis hizmeti sunmanın yanı sıra, parça değişimlerinde orijinal parça kullanarak 1 yıl garanti vermekteyiz. Servis numaralarımızı arayarak ya da sitemizden “Servis Talebi” formunu doldurarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Not: Ocaklar için şu anda sadece işyerimizde hizmet vermekteyiz.