Su Sebili Servisi

Su pınarı olarak da bilinen su sebilleri yaz ve kış aylarında kullanıcılara soğuk ve sıcak su imkanı sağlamaktadır. Ev ve iş yerlerinde rahat kullanım sunan su sebilleri, günlük su ihtiyacını karşılamada, çay veya kahve yapmada kullanılan cihazlardır. Farklı modeller daha farklı özellikler sunarken, satın alınacak cihaz kullanıcının ihtiyacına ve bütçesine göre belirlenir.

Günümüzde su sebillerinin yaygınlaşmasıyla beraber bu ürünlerin arıza ve bakım ihtiyaçları da artmaktadır. Bununla beraber güvenilir, müşteri memnuniyetini ön planda tutan uzman servislere de ihtiyaç oluşmaktadır.

Bursa’da güvenilir ve profesyonel su sebili servisi, aramaktan yorulmuş olabilirsiniz. Su sebiliniz mi arızalandı? Gürkan Soğutma & Beyaz Eşya Servisi olarak markası ve modeli ne olursa olsun su sebilinizin her türlü tamir, bakım ve onarımını gerçekleştirmekteyiz. Uzman ekibimizle hızlı ve yerinde (veya atölyede) servis hizmeti sunmanın yanı sıra, parça değişimlerinde orijinal parça kullanarak 1 yıl garanti vermekteyiz. Servis numaralarımızı arayarak ya da sitemizden “Servis Talebi” formunu doldurarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.