Çamaşır Kurutma Makinesi Servisi

1800’lü yılların başında Fransız M. Pochon, kol gücü yardımı ile çalışmakta olan bir kurutma makinesi icadı yaptı. Elektrikli kurutma makinesi icadı ise 20. Yüzyılın başlarında ortaya çıkmıştır. Endüstriyel modelist olan Brooks Stevens, 1840’lı yıllarda ilk pencereli ve elektrikli çamaşır kurutma makinesinin üretimini yaptı.

Kurutma makinesi, hem ev hem de çamaşırhane gibi yerlerde çamaşır ya da diğer tekstil ürünlerini çamaşır makinesi ile yıkama işleminden hemen sonra kurutabilmek için kullanılmakta olan makinedir.

Günümüzde çamaşır kurutma makinelerinin yaygınlaşmasıyla beraber bu ürünlerin arıza ve bakım ihtiyaçları da artmaktadır. Bununla beraber güvenilir, müşteri memnuniyetini ön planda tutan uzman servislere de ihtiyaç oluşmaktadır.

Bursa’da güvenilir ve profesyonel beyaz eşya servisi, aramaktan yorulmuş olabilirsiniz. Çamaşır kurutma makineniz mi arızalandı? Gürkan Soğutma & Beyaz Eşya Servisi olarak markası ve modeli ne olursa olsun çamaşır kurutma makinenizin her türlü tamir, bakım ve onarımını gerçekleştirmekteyiz. Uzman ekibimizle hızlı ve yerinde (veya atölyede) servis hizmeti sunmanın yanı sıra, parça değişimlerinde orijinal parça kullanarak 1 yıl garanti vermekteyiz. Servis numaralarımızı arayarak ya da sitemizden “Servis Talebi” formunu doldurarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.